تبلیغات
سال تولید ملی ، حمایت از کار، سرمایه ایرانی مبارک باد - - مقام معظم رهبری - - ایام فاطمیه تسلیت باد - ### فرمانده افسران جنگ نرم پایگاه شهید سلمانزاده حوزه یک شهری خوی - انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی

 

شاخص های انتخاب نماینده از نظر رهبری

من نسبت به شخص،هیچ گونه نظری ابراز نمی کنم؛اما شاخص هائی وجود دارد.بهترین آن کسی است که درد مردم را بفهمد،درد مردم را بداند،با مردم یگانه و صمیمی باشد،از فساد دور باشد،دنبال اشرافیگری خودش نباشد.آفت بزرگ ما اشرافیگری و تجمل پرستی است؛فلان مسئول اگر اهل تجمل و اشرافیگری باشد،مردم را به سمت اشرافیگری و به سمت اسراف سوق خواهد داد.....

شرط سلامت انتخابات : تبلیغِ به دور از دروغ

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با وزیر و مسؤولان وزارت كشور و استانداران


فضاى انتخابات، باید فضاى سالمى باشد؛ فضاى تبلیغات، باید با فضاى پروپاگاندهاى معمول دنیا تفاوت داشته باشد.
امروز در دنیا، دمكراسى، یك دمكراسى حقیقى نیست؛ زیرا فشار تبلیغات پُر زرق و برق توخالى، با سخنان فریب‌آمیز، آن‌چنان بر ذهن مردم سنگینى مى‌كند، كه امكان انتخاب درست را به مردم نمى‌دهد؛ نمى‌گذارند مردم فكر كنند. هر كس كه مقدارى از كارهاى انتخاباتى كشورهاى به اصطلاح دمكراتیك را مشاهده كرده باشد، این معنا برایش واضح است. حرفهایى كه مى‌زنند، وعده‌هایى كه مى‌دهند، قیافه‌هایى كه مى‌گیرند، تملقهایى كه از بعضى از قشر‌ها یا گروه‌ها مى‌گویند، ارتباطهایى كه با جناحهاى خاصى برقرار مى‌كنند تا نظر آن‌ها را جلب بكنند، این‌ها كارهاى سالمى نیست؛ كارهایى است كه وقتى در یك مجموعه‌ى مردمى انجام گرفت، فضا را مسموم مى‌كند و قدرت فكر كردن به آن‌ها نمى‌دهد.
تبلیغ، صحیح و حق است؛ اما با معناى واقعى كلمه، با حفظ حدود شرعى كلمه، به دور از فریب، به دور از كارهاى دروغین و نمایشى، به دور از متهم كردن این و آن. نمى‌شود ما بگوییم كه مسؤولان انتخابات، نسبت به این قضیه هیچ مسؤولیتى ندارند؛ این شرط سلامت انتخابات است.
 
 
 
  ملت‌ها به انتخابات ایران نگاه می‌كنند!
 
بیانات  مقام معظم رهبری در دیدار مردم قم به مناسبت سالروز ۱۹دی ۱۳۹۰/۱۰/۱۹


 
من مطمئنم كه این انتخابات براى ملتهاى دیگر هم یك نشانه‌اى است. براى همین هم هست كه دستگاه‌هاى خبیث
استكبار، از آمریكا و انگلیس و صهیونیست‌ها و دیگران، دارند مرتباً تلاش می‌كنند كه این انتخابات را به یك جورى خراب كنند، مخدوش كنند. كشورهاى دیگر نگاه می‌كنند ببینند این پیشكسوت انتخاباتى و انقلابى - كه ملت ایران است - چه كار خواهد كرد. ملت ایران در این زمینه، جزو پیشكسوتهاست. ملتهاى دیگر نگاه می‌كنند ببینند انتخابات در ایران به كجا خواهد رسید. استكبار دوست دارد كه انتخابات در كشور ما آنچنان بشود كه ملتها را مأیوس كند.
 
 

  قابل توجه مردم ونامزد های محترم :اخلاق انتخاباتی فراموش نشود!!!
 
بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات
http://www.varaminnews.com/fa/wp-content/uploads/2011/12/varna1577.jpg

در انتخابات با كرامت رفتار كنند همه؛ چه آنهائى كه نامزد میشوند، چه آنهائى كه طرفدار آنهایند، چه آنهائى كه مخالف با بعضى از نامزدها هستند. جناحهاى مختلف كشور، بداخلاقى و بدگوئى و اهانت وتهمت و این حرفها را مطلقاً راه ندهند. این از آن چیزهائى است كه اگر پیش بیاید، دشمن از او خوشحال میشود.
 
 

  انتخابات پرشور،مشت محكمى به دهان دشمن

گزیده بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان در مورد انتخابات 90/11/26

http://www.ladestan.com/images/docs/000002/n00002387-b.jpg

پس فردا، یعنى دو هفته‌ى دیگر تقریباً،ا نتخابات است. همان عروسكهاى خیمه‌شب‌بازىِ همیشگى در رسانه‌هاى دنیا به كار افتادند كه این انتخابات را بى‌رونق كنند. من عرض میكنم؛ عرض كردم، باز هم تكرار میكنم: حضور مردم در انتخابات میتواند كشور را پیش ببرد، از شر دشمن محفوظ و مصون نگه دارد؛ دشمن را در توطئه‌هاى خودش دچار تزلزل و تردید بكند؛ دشمن را وادار به عقب‌نشینى كند. انتخابات پرشور، مشت محكمى به دهان دشمن است.


 
  اصلح ترین و بهترین کیست؟

گزیده بیانات مقام معظم رهبری در مورد
انتخابات

مهم این است که شما بین افراد صالح بگردید صالحترین را پیدا کنید این جایی نیست که من و شما به حداقل اکتفا کنیم؛ دنبال حداکثر باشید ، بهترین را انتخاب کنید.
بهترین کیست؟ بهترین آن کسی است که درد کشور را بفهمد؛درد مردم را بداند؛با مردم یگانه و صمیمی باشد؛ از فساد دور باشد؛  آفت بزرگ ما اشرافی گری و تجمل پرستی است .
فلان مسئول اگر اهل تجمل و اشرافی باشد به سمت اشرافی گری به سمت اسراف سوق می دهد . 
 
***و در آخر پیام افسران جنگ نرم پایگاه شهید سلمانزاده به مردم ایران: سعی کنید با هوشیاری و دقت رای را در صندوق ها و با اطمینان از انتخاب و برای رضای خدا باشد . ***